Avea Müşteri Hizmetleri Bağlantı Sorunuma Çözüm Bulmuyor!

Nesrin Ö. |

07. 09. 2013 tarihinde Avea faturalı hattına geçiş yaptım telefonumda internet bağlantısı çalışmadığı için Avea müşteri hizmetlerini aradım. Cihazı iPhone 4s uyumunun 2 gün içinde olacağını telefonu açıp kapamam gerektiğini söylediler. Gün içinde açıp kapattım 2 gün sonra internet bağlantım yine yoktu. Müşteri hizmetleri ile ayarlarımı yapmama hücresel ağ hücresel veri ve telefonu sıfırlamama rağmen sürekli sorunun telefondan kaynaklı olduğunu söylüyorlar. Avea'dan ve müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  09:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Eylül
  08:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş