Avea Müşteri Hizmetleri Aramalarıma Cevap Vermedi!

Birol G. |

Cep telefonuma yapılandırma ayarı yaptırabilmek için Avea Müşteri Hizmetlerini defalarca aramama rağmen hiçbir operatör telefonu açmadı ve beni çok uzun bir süre Avea'nın gereksiz müziklerini dinlemek zorunda bıraktılar. Ufak bir işlem için bu kadar uzun bir süre bekletilmek kimsenin hakkı olamaz. Avea yetkilisine sorsak çok yoğunuz derler. Gece vakti Türkiye'de kaç kişi arar ki bu kadar yoğunluk olsun. Yapılan haksız bekletilme için gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  16:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Temmuz
  14:57

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş