Avea Müşteri Ayrımı Yapıyor!

Efe A. |

Yıllardır Avea'yı kullanıyorum ve ödediğim fatura her ay 150-120-130-100 lira sürekli değişiyor. Aynı operatörü babam kullanıyor faturasına %50 indirim yapılıyor bu yüzden müşteri ayrımı yapıldığı için şikayetçiyim ve öte yandan 4 gün sonra Avea'ya olan taahhütlerim sona eriyor tarifemi değişmek istediğimde değiştiremiyorum. Neymiş efendim sadece yeni hat alımlarda ve hattını taşıyanlar alabiliyormuş. Bu yüzden hattımı taşıyacağım yada iptalini vereceğim. Söylediğiniz sözlerle buna siz teşvik ediyorsunuz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  14:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ağustos
  16:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş