Avea Mükerrer Ödemelerin İade Edilmesi!

İbrahim K. |

0531792**** nolu Avea daki telefonum faturalarım Garanti Bonus Kartından ve İş bankasındaki hesabımdan defalarca mükerrer ödemeler yapılmış. Firma bunun farkına vardığı halde mükerrer ücret kesmeye devam etmiştir. İnternet kullandınız gerekçesiyle 186 tl gibi fahiş bir fatura gelince ilgililerle görüştüm. Sorun çözülmeyince başka bir operatöre geçtim.

Farklı operatöre geçmemin 3. ayında tarafımdan yine ücret kesildiğini fark ettim. Firma müşteri temsilcileriyle görüşmeme rağmen 60 tl küsür ödeme hariç tarafıma ne kadar fazla ödeme yaptığımla ilgili bir bilgilendirme yapılmadı. Firmanın ne kadar mükerrer ödeme yaptığımı ve ne kadar ödeme yapacağını tarafıma bildirmesini istiyorum.

Etiketler :

Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  09:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  08:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş