Avea Muğla'nın Göbeğinde Sözde Hızlı İnternet Sunuyor!

Arif İ. |

Muğla Merkez'de, merkezin içinde, köy değil kasaba değil; 4000 nüfuslu merkez mahallesinde (Düğerek mahallesinde) 3G yok. Yıl olmuş 2014, telefonlar çift çekirdek ve 4G'ye uyumlu ama neye yarar? Reklamlara kanıp internet hızlı diye kaç yıllık hattımı değiştirdim meğer şehrin içindeki mahallede 3G yokmuş. Video izlenmiyor, internet sitelerine çok yavaş giriliyor. Ne yapayım onca reklamı onca internet kotasını kaplumbağa hızında internete girdikten sonra. Yazık çok yazık Avea!

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  15:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  15:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş