Avea Modemler Tabletlere Uyumlu Değilmiş!

Yasin K. |

GS Mobial internet modemini, android işlemci tabletimde kullanamıyorum.Modem aboneliğim 12 ay taahhütlü, ancak 3. ayında ben kullanmadığım halde fatura ödemek zorunda kalıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda, Avea modemlerinin tabletlere uyumlu olmadığını söylüyorlar. Bu Avea'nın büyük eksikliği ve ben bu eksikliğin faturasını ödüyorum. Avea'nın modemini kullanamıyorum.

Taahhüttü iptal etmek için aradım müşteri hizmetlerini iptal edemeyiz diyorlar. Ben kullanmadığım hizmetin ücretini ödemek istemiyorum. Üstelik Avea'nın eksikliğinin bedelini ben ödemek istemiyorum. Hat iptali halinde 100 küsür ceza kesiyorlar.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  16:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Haziran
  13:15

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş