Avea Modemim Eksik Evraktan Kapandı!

Bahtiyar V. |

1,5 yıldır 507 878 8*** numaralı kullandığım hattımı yılbaşında yeniden yeniledim. Hattım 5 gün önce eksik evrak yüzünden kapanmış. Avea'dan herhangi bir bilgi gelmeden hattı kapamışlar. Üstüne bu hattı nasıl açıyorsun eksik evrak varsa böyle çalışma sistemi olmaz. Birde üstüne sözleşme yüzünden 100 TL ceza kesmişler nasıl bir hat sistemi.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahtiyar V.
  24 Temmuz
  10:45

  Avea Müşteri Hizmetlerini aradım bana verilen cevap sorunu çözemedik parayı ödeyeceksiniz diye. Maalesef üzülerek söylüyorum hiçbir şey çözülemedi. Bütün tüketicilere Avea hakkında bilgilendirmiş olayım. Herkes kullanım hakkında yeniden düşünsün.

 • 12 Haziran
  08:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.06.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Haziran
  09:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş