24 Ağustos 2013

Avea Modem Arızasını Kabul Etmiyor!

1 Temmuz 2013 tarihinde Avea iletişim merkezinden jet modemli 1 yıl taahhütlü 4gb Avea internet hizmeti satın aldım. 24 gün sonra modem arızalandı. Daha ilk fatura yeni gelmişti. Avea'yı müşteri hizmetlerine telefonla durumu anlattım.

Avea yetkilisi modeme biz bakmayız, Telpa bakar dedi. Modemi Telpa'ya gönderdim. İçindeki ana kart arızalanmış, benden kaynaklanan kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek modemi tamir etmeden geri göndereceklerini söylediler.

Ben modemin içindeki ana kartı nasıl bir hatalı kullanma ile bozabileceğimi sordum, cevap alamadım, modemi tamir etmeden geri gönderdiler. Modemi sadece dizüstü bilgisayardan internete bağlanmada kullandım. Avea'dan hakkımı istiyorum.

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 31.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet27 Ağustos 2013

    Her türlü talep ve sorunlarımız için önce sizleri aradık, müşteri hizmetlerinden çözüm üredilemediği için buralardayız. Saygılar sunarım.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön