Avea Mobilitim Dijital İçerik Servisi Adı Altında Yüksek Para Kesiyor!

İlhan Ö. |

Avea yasal olmayan yollarla, zorla direterek içerik servisleri adına ek ücret talep edip, fazla fatura düzenliyor.Cep telefonumla internete bağlanıp Mobilitim dijital içerik servisinden yararlandığım ileri sürülüyor. Kardeşim işin detayını gönderin diyorum, detay veremiyoruz, o bilgilere ulaşamıyoruz diyorlar.

Avea'ya durumu anlattığımda müşteri temsilcisi içerikten yararlandığımı beni dinlemeksizin ısrarla bana diretiyor. Avea'nın fazla fatura ve haksız uygulamalarından bıktım. Avea 'ya tazminat davası açacağım ve en yakın zamanda operatörümü değiştireceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  09:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ağustos
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş