Avea Mobil Sitelerle Anlaşma Yapıp Mağdur Ediyor.

Ceren K. |

16.07.2015 tarihi sabah 06.00-07.00 sırasında dizi izlemek için mobil veriye bağlandım. Hiçbir şekilde onayım olmadan Chatsel, Premium adlı firma üyeliğiniz başlatıldı diyerek 14 TL faturama bedel yansıttı. Benim hiçbir kutuya onayım olmadı. Ayrıca ismim, imzam olmadan benden nasıl böyle bir bedel alınmasına izin verirsiniz? BTK kurallarının buna engeli yok mu? Firmayı aradım Avea izninde olduğu belirtildi. 14 liramın geri ödenmesini talep ediyorum. Bana olumlu cümlelerle böyle bir işlemimiz bulunmuyor sizin onayınızla olmuş falan demeyin.Taahhüdü bozmak ve her yere şikayet etmek istiyorum sizi. Biz size nasıl güveneceğiz?

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  10:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.07.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Temmuz
  10:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş