Avea Mobil Ödeme Yapamıyorum!

Çağrı Ö. |

Dün gece saatlerinde mobil ödeme ile nesine.com hesabıma para göndermeye çalıştım. Mesaj geldi onayladım sonra tekrar mesaj geldi hesabınıza para geçmiştir diye fakat para falan geçmedi saatler sonra sabah 9'da geldi para ama bana sorunun Avea'dan kaynaklı olduğunu söylediler. Ben sizin yüzünüzden oynayamadığım kuponumdan kar elde etmiştim.

Avea müşteri hizmetlerini de aradım ama onlar bizden kaynaklı olmadığını söylediler. Bu kimden kaynaklı öyleyse? İki taraf da suçu kabul etmiyor. Mağdur olan benim böyle bir şey olamaz kaç yıldır Avea kullanıyorum fakat böyle şey görmedim.

Etiketler :

Mobil Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  14:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Çağrı Ö.
  24 Ocak
  12:36

  Sayın Üyemiz,

  Mobil ödeme sağlayıcı kurum kaynaklı teknik hata nedeni ile ödemeler nesine hesaplarımıza geç yansımıştır.

  Nesine.com tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, bol şanslar dileriz.

  Nesine.comu tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bol şanslar dileriz.
  Nesine.com
  0850 558 0 558


  nesine böyle söylüyo kim haklı kim haksız ?

 • Çağrı Ö.
  24 Ocak
  11:49

  Sizden kaynaklı bi problem yok diyosunuz. Ama nesine.com da bizde de yok diyor. kuponum kazanç sağlayamadı sizin yüzünüzden. Hiç bişeyi çözemiyorsunuz. tarafınıza ihtarname ve tüketici haklarına şikayet dilekçesi vericem. iyi çalışmalar.

 • 24 Ocak
  11:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş