Avea Mobil Ödeme Sorunu Yaşıyorum!

Aydin Y. |

Tuttur.com adlı siteye Avea mobil ödeme yapmak istediğimde hattım 30 günden fazla
bir süredir aktif olmasına rağmen ''Avea mobil ödeme servisinden faydalanabilmek için hattınızın en az 1 aydır aktif olması gerekmektedir'' diye mesaj geliyor ve her ödeme yapmak istediğimde cep
liralarım gidiyor.Müşteri hizmetlerinde bu konuda bir yönlendirme yapılmamış derhal Bu sorunun giderilmesini talep ediyorum. acil yardımcı olun bu konuda.Müsşteri temsilcisi arkadaşlar sorunu durumu aktif hale getirdik diyorlar ama tekrar denediğimde aynı sorun ile karşılaşıyorum

Etiketler :

Mobil Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  10:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Mart
  13:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş