Avea Mobil Ödeme Sorunu..

H.türker S. |

0 507 24**** numaralı hattın kullanıcısıyım hat başka kişinin üzerine kayıtlı telefon faturası geldiğinde şok oldum 56 TL'lik hedef kilo diye bir harcama görünüyor. Bana bu firmadan ne mesaj geldi ne de başka bir şey fakat böyle hizmet alınmış ve iadeyi firma ile görüşmem gerektiğini belirtiyorlar.

Benim telefon numaramı yazan herkes mobil ödeme ile para kesebilmesi çok ilginç bunun adı yanıltma. Ben telefonum ile onay vermeden ödeme alınmış ve bir şey yapılamaması çok ilginç mobil ödeme ile insanları soymaya devam edin. Siz Avea olarak her önünüze gelene mobil ödeme verin sorumlusu faturası bize yansısın.

Etiketler :

Mobil Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  13:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ağustos
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş