Serhan Barış İ. Teşekkür Mesajı

İlgilenip sorunumu çözdüler tşkk

Avea Mobil Ödeme Sorunu!

Serhan Barış İ. |

Beni bilgilendirmeden mobil ödeme özelliğinin operatör tarafından açık bırakılması ve bu yolla para tuzağı internet üzerinden yanıltma yapan firmalara olanak tanıdığı için müşteri haklarının ve bilgilerinin gizliliğine saygı göstermeyen sizin gibi bir kurumun adına yakışmayan yaşadığım talihsiz olay bu firmaya olan güvenimi tamamen sarsmıştır.

Bu şikayet kaydının diğer kullanıcılarında mağdur olmaması adına umarım Avea kullanıcılarına bu site üzerinden ulaşır, kurum olarak Mobil ödeme özelliğinin müşteri onayı olmadan ve müşteriye net açık olarak aktarılmadan kullandırılması tamamen Avea'nın bu kurumlarla olan ilişkisini de göstermektedir.

Etiketler :

Mobil Ödeme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan Barış İ.
  15 Haziran
  13:33

  Teşekkür ederim

 • 15 Haziran
  10:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Serhan Barış İ.
  05 Haziran
  23:46

  İlgilenip sorunumu çözdüler tşkk

 • 01 Haziran
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş