Avea Mobil Ödeme Mağdur Etti.

Öner P. |

Benim adıma olan 507 929 **** no'lu Avea hattan Facebook'ta hacklenmiş bir hesaptan (arkadaşımın) Teknosa 25.yıl için hediyeler dağıtıyor seni de kaydettireyim diyerek telefon no'mu istiyor ve gelen mesaja da mobil ödeme hakkında hiçbir şey bilmeden Evet yazarak 70 tl ödeme yapılıyor.

10/15 dk içinde Avea'yı aradım ama faturaya yansıdığımı ve onay verdiğim için hiçbir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. Mesajda yazan müşteri hizmetlerini aradım ve sadece aracı olduklarını söylüyorlar. Adını hiç duymadığım OASİS adlı online oyun şirketine ödemişiz paraları. Facebook görüşmelerini de istediğiniz yere mail olarak yollayabilirim.

Etiketler :

Mobil Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  09:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Temmuz
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş