Avea Mobil Modem Talebi!

Oktay G. |

1 yıldır Avea'ının GS Mobile modem hattını kullanıyordum, bu ay taahhüt sürem doldu ve 03.10.2013 tarihinde müşteri hizmetleri tarafından taahhüdümün yenilenmesi için arandım. Mevcut tarifemin ücreti 30 TL idi.

Müşteri hizmetlerinden aranıldığı zaman 1 yıl daha taahhüt verilmesi durumunda 25 TL olacağı söylendi. Taahhüt yenilemenin hiçbir avantajı olmadığını öğrendim, aynı aylık ücretle yeni bir hat alıp daha hızlı bir cihazla birlikte aynı tarifemi kullanabilirdim. Bu konuda bilgilendirilmedim. Yeni bir tane modem cihazı verilmesini talep ederim.

Etiketler :

Bilgilendirme Mobil Modem Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  01:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ekim
  13:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş