Avea Mobil Modem İçin Uygun Tarife Bulamıyorum!

Emel T. |

055****numarasına sahip, faturasız Avea data hattı kullanıcısıyım. 2010 yılından beri ihtiyacım olduğu zamanlarda İnternet paketi satın alarak cihazı kullanıyordum. 11.05.2013 tarihinde yine ihtiyaç duydum ve paket almaya çalıştım, İnternet paketi bulamadım.Eskiden "ABONE 1GB" yazıp 9495'e göndererek satın aldığım paket için şimdi hatalı bilgi gönderdiniz uyarısını alıyorum.
"3G 1GB" yazıp 5555'e gönderdiğimde "S.E.Ç. paketleri tarifeniz kapsamında değildir." diyor.

Müşteri hizmetleri ile de görüştüm, onlar da yardımcı olamadılar.Sonuç olarak elimdeki Avea hatlı mobil modemimi ihtiyaç duyduğum 1 GB'lık paket ile kullanamıyorum. Eski paket sisteminin geri getirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  13:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Emel T.
  16 Mayıs
  14:13

  Avea firması çözüm sürecinde gerçekten çok ilgili davrandılar, fakat ne yazık ki kalıcı bir çözüm getiremedliler.

 • 15 Mayıs
  11:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş