Avea Mobil İnternet Bağlantısı Beş Gündür Yok.

Melih B. |

Bugün Batman İl'inde mobil internetimizin olmayışının 5. günü, bizlere vermediğiniz internet için hizmet bedeli alacaksınız, bu haksız kazanç olur ve bizler bunu mahkemeye vereceğiz, toplu halde başka operatör servisine geçeceğiz.

Ayrıca sadece telefondan yüklemiş olduğum program ile işlem yaptığım bist100' e 2 gündür giremeyip 2000 TL zarar ettim, bunun hakkında da şikayetçi olacağım, sosyal ve görsel medyaya konuşacağım...

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  14:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Melih B.
  29 Temmuz
  12:25

  Mağduriyetimin 5. günü tabi şaşırmamak gerekir. Çünkü Türkiye'nin en kalitesiz operatörü olan Avea yı kullanarak hatayı aslında ben yaptım. Aba 9 Eylül tarihini bekliyorum, taahhüdüm bittiğinde Avea yı kapatacağım. Birde operatörden bir bayan aradı şikayetiniz varmış diye, elimizden gelen bir şey yok tarzında sanki ağzında sakız var gibi utanmadan pişkin şekilde konuşuyor. Tüm operatörler sıkıntı yaşıyor yalanını söylüyorlar birde, ama nedense yakınımda bulunan insanlar diğer operatör hatlarından hiç mağdur olmuyorlar. Tavsiyem Avea kullanmayın

 • 28 Temmuz
  14:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş