20 Mayıs 2013

Avea Mobil İmza Sorunu!

Bir hafta önce Avea Çanakkale bayisi Gülçe iletişime başvurdum ve faturalı Avea abonesi olarak mobil imza servisinden yararlanmak istediğimi söyledim. Çalışan hanım önce yüzüme boş boş baktı sanki mobil imza servisi hakkında bir şey bilmiyor gibiydi. Sonrasında biraz düşündükten sonra mobil imza için sim kart yok dedi. Distribütör göndermiyor dedi. ( bu kısmını ben de anlamadım.)

Avea nın bir servisi olan Mobil İmza için gerekli olan sim kart distribütör tarafından neden gönderilmez? Her neyse, çalışan bayan istemeye istemeye adımı ve numaramı aldı ve 2-3 gün içinde sim kart gelir dedi. Bir hafta oldu 2 kez bayiyi ziyaret etmeme rağmen minik sim kart hala gelemedi. Sorunu çözün lütfen!!!

Gökhan 168 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Gökhan29 Mayıs 2013

    Bugün 29 mayıs 2013. 2 haftayı aşan bir süre bekledikten sonra 27 mayıs da Çanakkale net iletişim e yönlendirildim. 28 mayıs günü net iletişime uğradım 45 dakika bayide bekledim ve sonunda evrakları imzalayarak mobilimza sim kartını aldım. Net iletişim yetkilisi Fırat bey e ilgisinden dolayı TEŞEKKÜR ederim. Ancak mobil imza servisi 29 mayıs itibariyle hala aktif edilmedi. Avea merkezdeki yetkililerin dikkatine.. !!!

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön