Avea Mikro Ödeme A.Ş Adına Çekim Yapılmış!

Erkut S. |

Bu kadar olur diyorum, başkada bir şeylerde diyorum aslında buradan yazmak istemiyorum. 23.09.2014 kesim tarihli faturaya yansıtmış olduğunuz Mikro Ödeme A.Ş diye bir yerle 40,00 TL helal olmasın. Son ödeme tarihi 08.10.2014 olan hattı birde kullanıma kapatmışınız.

Her ay standart almış olduğunuz 95 liralık paket parasını bir daha zor görürsünüz.Hattı bizden kullanmayınız diyorsunuz yani. Ben Faturayı yatıracağım, hattı da taşıyacağım. Mikro Ödeme A.Ş size her ay standart 95 TL fatura yatırır. Ne biçim müşteri hizmetleri ise ulaşılamıyor.Şikayetçiyim.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  08:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Eylül
  15:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş