19 Mart 2013

Avea Mevcut Müşteriyi Önemsemiyor!

Şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine bildirin demişsiniz ancak beni müşteri hizmetlerinden arayıp 'Yeni yıl Tarife' sinde 12 ay taahhüt vererek 6 ay sonrası %15-20 civarı indirim yapılacaktır ve ücretiniz 25 TL olacaktır diyende kendileridir. Ben bu tarifede son 6 ayda 37 TL dan düşük bir ücret ödemedim.

Başka bir faturalı tarifeye geçmek istediğimde ise Avea dışı ya da faturasızdan geçersek ucuz ancak faturalıdan faturalıya geçerken artı ücretler, çeşitli taahhütler talep ediliyor. Mevcut müşterisi umrunda olmayan, ancak muhtemel müşterilerine önem veren bir operatör ne denli kaliteli olabilir. Yaklaşık 1 yıldır operatörünüzü kullanıyorum ancak mevcut müşteriye değerinizi bu sürede gördüm.

Büşra 30 Okunma

Cevaplar

  • Büşra22 Mart 2013

    Birkaç gün önce ben aynı sorundan operatörünüze şikayette bulundum. Şimdi ise aile üyelerim aynı durumda. Aynı tarifeden iki kere yararlanamamak diye bir şey mi vardır anlam veremedim. Bu nasıl bir müşteri anlayışıdır! Sizin için yalnızca operatörünüzü kullanmayanların değerli olduğunu görmüş olduk. Rekabetin olduğunu biliyoruz. Ancak rekabet için eldeki müşterilerinizi de tutmanız gerekmez mi? Daha uygun tarifeler yapın ki bizde aynı tarifeyi kullanmak istemeyelim değil mi ama? Sizi kullanmaya devam etmemiz için tek bir sebep dahi yok açıkçası. Müşteri temsilcileri yanlış bilgi veren bir operatörden de daha fazlasını bekleyemezdik zaten. Teşekkürler Avea bu kadar hizmet bize fazla!

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön