Avea Mevcut Abonelere Üvey Evlat Muamelesi Yapıyor!

Emrah B. |

Yıllardan beri Avea kullanıyorum. Son zamanlarda Avea sadece numara taşıma ile gelebilecek potansiyel müşteriler üzerine kampanya yapıyor. Mevcut faturalı müşterilerine sunduğu hiçbir özel kampanya yok. Mesela en son Yıkılan Paket duyuruldu, sadece numara taşıyanlar ve faturasız Avea'lılar geçebiliyor.

Örneğin S. E. Ç. tarifesi var, faturalıysanız mesela her yöne 500 dk. 30 lira + 500 sms ve 500 mb internet eklenince o da 10 lira, yani toplamda 40 Lira! Başka operatörden gelinecek olsa daha ucuz olurdu. Bu ayrımcılıktan ötürü Avea'dan hiç memnun değilim. Kullandığım tarifede sıkıştım kaldım. Daha önce de bu durum şikayet edilmiş, verilen cevaplar son derece durumu geçiştirici olmuş malesef...

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah B.
  01 Mart
  17:10

  Aynen, daha önceki bu tarz şikayetlerde olduğu gibi benim bu şikayetime de aynı klişe ve çözümsüz anlayışla cevap verilmiş. E-posta adresime gönderilen mesaj da bir o kadar basit. Gerçi bir şey de beklemiyordum ama bu kadar fazla şikayet olunca acaba değişen bir şeyler olmuş mudur diye yazayım demiştim. Cevap: Tabii ki de hayır...

 • 01 Mart
  13:00

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Mart
  12:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş