Avea Mesaj Sorunu Sebebiyle Fahiş Fatura Yolladı!

Hacı İbrahim A. |

Eylül 2013 dönemi faturam 210 TL. olduğu ve bunun nedeninin mesaj olduğu ve benim bu kadar mesaj çekmediğimi o an bulunduğum yerde sinyal sorunu olduğunu, telefonumla toplu mesaj attığı ancak her sinyal gelip gittiğinde attığım mesajlar baştan baştan atıldığı için benim iyi bayramlar diye atmış olduğum 2'li mesajım her seferde yenilendiği için bazı kimselere 10-12 tane mesaj gitmesi üzerine giden kişilerin uyarması üzerine hemen kontrol amacıyla Avea müşteri hizmetlerini aradım.

1900 tane mesaj attığımı gördüğümü ve benim o kadar mesaj atmadığımı söylediğimde görüştüğüm kişi kaydımın alındığını bana döneceklerine söylediler ve beni arayarak faturanın doğru olduğunu söylediler.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı SMS Hizmeti SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hacı İbrahim A.
  09 Mayıs
  17:14

  Allah sizi bildiği gibi yapsın haksız aldığınız paralarım haram olsun.

 • Hacı İbrahim A.
  27 Aralık
  15:20

  adamla dalgamı geçiyonuz kardeşim... ne zaman aradınız... aradığımız zamanda elamanlarınız doğru dürüst cevap vermiyor...

 • Hacı İbrahim A.
  22 Ekim
  03:23

  avea aslında çok kötü ancak sırf çalıştığım kurum yüzünden tercih etmek zorunda kaldım.

 • Hacı İbrahim A.
  22 Ekim
  03:19

  bunların işi gücü yalan ne zaman aramışlar. beni kimse aramadı. çaldırıp kapamayı arama sayıyorlarsa bilemem. beni kimse aramadı. ben aradığımda da her hangi bir yanlışlık yok. yapılan işlem doğrudur diyorlar. ciddi bir inceleme ve cevap veren olmadı.

 • 16 Ekim
  13:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ekim
  09:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş