Avea Memnun Değilim.

Oğuzhan E. |

Avea Normalde faturam 28 Tl iken bu ay faturam 116 Tl Geldi. Fatura detaylarıma baktığımda 90 liralık mms gönderimi mevcut. Kadir gecesi toplu mesaj gönderirken 40 tane falan mms atmıştım. Sonra arkadaşların sürekli senden mesaj geliyor uyarısı üzerine müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım şebeke ayarlarımı yeniden yüklediler. Mesaj gönderimi bitti lakin faturayı görünce şok olup müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda mms gönderidiğimi söylediler. Bende tamam 40 tane mms gönderdim ödeyim ama diğerleri şebekeden kaynaklanan bir hata dedim ama kabul etmediler. Bunun üzerine mağduriyete çözüm olması için avea ınternet sitesine mail attım 3 gün önce. Ne arayan var ne soran..

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan E.
  02 Eylül
  17:24

  ne koparırsak kar zihniyetiyle hareket ediyorlar ve çok ilgisizler

 • 24 Ağustos
  11:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Oğuzhan E.
  15 Ağustos
  13:58

  Evet arıyorum ama ulaşamıyorum maile cevap verilmiyor bir ilgisizlik söz konusu şimdi de incelemeler başlatılmıştır deniliyor neyi inceliyorsunuz anlamadım?

 • 15 Ağustos
  13:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş