Avea Meğer Faturam Ödenmiyormuş!

Zeynep A. |

Tam 4 ay önce Avea'da kullanmakta olduğum faturasız hattan, faturalı hatta geçtim. Bu geçişi gerçekleştirirken de otomatik ödeme talimatı verdim. Ancak Avea hiç bir şekilde bankaya durumu bildirmemiş, yani hiç kartımdan ödeme yapılmamış.

Tabi tüm bunlar olurken bana hiç bir şekilde bir fatura, e-fatura, mesaj vs de gelmedi ve bende kartımdan ödeniyor diye düşünürken bir anda hattım iptal oldu.

Bu durumu öğrenir öğrenmez hemen borcumu ödedim, ancak hattım hiç bir şekilde tekrar açılmadı. Avea bayi ve müşteri hizmetleri ile sürekli görüştüm, ancak bugün tam bir hafta olmasına rağmen hala aynı numaramı alamadım. Üstelik de aynı numarayı 1 yıl içerisinde tekrar alma hakkım olmasına rağmen.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  17:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Zeynep A.
  02 Temmuz
  15:42

  iş işten geçtikten sonra neye yarar. Artık avea müşterisi değilim, bir haftadır mağdurum ve çözemediniz, sırf bu yüzden bugün operatör değiştirdim.

 • 02 Temmuz
  15:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş