Avea Marttan Bu Yana Çözülmeyen Sorun!

Ömer B. |

Şikayetimle ile ilgili ne zaman bilgilendirileceğim hala bekliyorum. Buraya cevaplandı yazmakla sorun çözülmüyor. Ne zaman çözüme ulaşacak? O kadar televizyona reklam vermekle bu işler olmuyor. Mart ayından beri bir çözüm bulunamadı. Ne zaman çözülecek marttan beri kullanmadığım şey için fatura ödüyorum. Madem fatura ödeyecektim neden modemimi teslim aldınız? Acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  14:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ömer B.
  25 Haziran
  10:30

  buraya cevaplandı yazmakla olmuyor evet beni arayıp dinlediler ama çözüm yok arıyorlar bu gün mutlaka cevap verecegiz diyorlar artık onların yaşadıgı yerde günler kaç saatse bıktım artık faturayı ödeyip kurtulayım diyorum ama hizmet almadıgım şeyin parasını neden ödeyeyim herkes okusun paylaşsın öyle çatır çatır reklam yapıyolar iyiyiz diye hani nerde

 • 24 Haziran
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.