Avea Mağdurum!

Dilek Ç. |

Kanuni haklarım saklı kalmak üzere ; Avea'dan 9905917475 kurumsal olarak Gema Elektronik Ltd. Şti. adına Şirket yetkilisi Tahir D*** nin adıma vermiş olduğu vekaletiyle aldığım hatların borcundan dolayı şahsi 050787*** numaralı ve diğer 2 hatımın haklarını kulanamamaktayım. Avea gema şirketi adına hatların kaydını yaparken şirket yetkilisi beni göstermiştir. Avea dosyasında adıma şirket yetkilisi tarafından verilen vekaletname verilerek hatlar alınmıştır. İşlem yapılırken yapılan yanlışlık nedeniyle şirket yetkilisi Dilek Ç** görünmektedir. Şirket yetkilisi Tahir D** dir ve vekalet veren de Tahir D***dir. Vekil Dilek Ç***, vekalet veren Tahir D***dir. Mağdurum!

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  14:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ağustos
  16:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş