22 Nisan 2013

Avea Mağduriyetimi Gidermediler!

Perşembe günü AVEA müşteri hizmetlerini arayıp "Yıkılan paket" kullanmak istediğimi tarifemi değiştirdiğimde herhangi bir sorun olup olmayacağını sordum. Müşteri temsilcisi bana olmaz demişti. Tarifemi değiştirdim ve yükleme yaptım ancak müşteri temsilcisinin hatalı bilgilendirmesinden dolayı paketimi yenileyemedim.

O gün ilgili temsilci hakkında şikayet oluşturduk. Şimdi AVEA'dan aradılar arayan temsilci haklı olduğumu ve mağduriyetimi gidereceğini söyledi. Tarife geçişini yapacağını ancak bundan sonra yıkılan paketi her yöne alamayacağımı söyledi. Nedenini sorduğumda ise tarifemi değiştirdiğimden dolayı olduğunu söyledi.

Beni hatalı bilgilendirdiler ve yine suçlu ben oldum.

Burak 26 Okunma

Cevaplar

  • Burak23 Nisan 2013

    Yorumum neden siliniyor ? Mağduriyeti gideremedikleri gibi "ukala" çalışanlara da sahip firmadır. Aradılar yine boş laflar ettiler kapattılar. Yorumu silemezsiniz herkes görsün ne kadar ilgili firma olduklarını.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön