Avea Mağdur Etti.

Fatıh G. |

Avea 28.06.2014 tarihinde avea dan 30 dk yurt dışı paketi aldım, sürem bitmeden ücretlendirme yapılmış olup faturam 331 TL geldi. Yaptığım itiraz sonucu herhangi bir değişiklik olmadı detayı olmadan yapılan açıklamalar, yardımcı olmayan ve üslubu pek hoş olmayan personeller, btk ya şikayet etmemde bile değişmeyen ve aynı şeyleri dönüp dönüp anlatan avea çalışanları yani hiç birşey değişmiyor. Yani cebimizden çıkan hiç yerden 331 TL, karşınızda muhattap bulunmuyor. Aynı gün yapmış olduğum 4 görüşmenin ilki ücretli diğerleri ücretsiz bunları söylememe rağmen çözüm bulmamakta .

Etiketler :

Personel Davranışı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  13:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Ağustos
  15:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş