12 Şubat 2014

Avea Mağdur Etti!

Numaramı 10 şubatta Avea'ya taşıdım. 1.10 tl bakiye varken internete girmem sonrasında 0 tl bakiye yazmasına rağmen online işlemlerden gördüm ki ve Avea'da da avans hesap kavramı olmamasına rağmen bakiyemin aslında eksi 3,8 tl olduğunu gördüm ve 0'a getirin dememe rağmen bu yerine getirilmemiştir ve daha numara taşımanın üçüncü gününde cayma hakkımı kullanmak isteme noktasına gelmiş bulunmaktayım.

Sırf Avea'nın bu hukuksuzluğu yüzünden 90 gün boyunca bu hattımı kullanmayarak 90. gün sonunda numaramı tekrar taşımayı düşünüyorum.

Vedat 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.02.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılama dığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Vedat 13 Şubat 2014

    Yetkili değilim ben müşteriyim standart cevap vermeyi bile beceremiyorsunuz yemişim sizin çözüm anlayışınızı komik taşeron insanlar yazık size , avea gibi bir kurumda küçük düşüyorsunuz bu kadar :)

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön