Avea Mağdur Etti.

Mithat K. |

Avea hattımın 1 yıllık indirimli tarifesinin devam etmesi için taahhüdün bitiminden önce müşteri temsilcisini arayarak mevcut durum devam etmesi durumunda Avea'da kalacağımı, devam etmeyecek ise yeni bir faturalama süreci başlamadan hattımı taşıyacağımı veya iptal edeceğimi belirttim. Taahhüt bitmeden aramalarını bekledim fakat aramadılar. Kendim aradığımda mevcut indirimin devam edemeyeceğini belirttiler, ben de hattı iptal etmek için kayıt oluşturmalarını istediğimde birkaç saat içinde Avea bayilerinden iptal formu doldurmamı istediler fakat bu sürede Avea bayi bulamadım. İstemediğim ücret üzerinden yeni bir faturalama ayı başladı. Mağduriyetimin düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  12:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mithat K.
  24 Eylül
  12:39

  Avea musteri temsilcisi tarafindan arandim fakat herhangi bir cozum onersinde bulunmadilar. Sadece surec hakkinda bilgi verdiler. Amac magduriyetin giderilmesi iken bununla ilgili hicbir adim atmadilar. Hakkisiz yere 70 TL'lik faturayi odemeyecegim bununla ilgili gerekirse hakem heyetine gidecegim.

  Tesekkurler

 • 23 Eylül
  18:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş