Avea Mağdur Etti.

Şahin M. |

1)Avea ile sözlü veya mesajlı bir tahayyutum olmadı.tahayyut bitince avea bana yüzde 25 indirime devam etti ve beni aramadı veya mesajlarına cevap istemedi..tahayyutu bozduğum gerekçesiyle benden 32 tl para istiyorsunuz
2) 23 u hesap kesim tarihimdi;ben 29 unda aveadan ayrıldım.6 gün için 37 tl para istiyorsunuz.bu hangi kurumun ahlakına uyar.bunu vicdanınız nasıl kabul ediyor.
3)bugün tekrar avea'ya geçmek için gittim ve bunları öğrendim...avea'ya tekrar dönmek için 30 tl ceza yazıyorsunuz.bu hangi kanuna,hangi hukuka ve hangi ahlak kuralın sığar.
4)yani siz benden 110 lira para istiyorsuz.
resmi yollardan bu işi araştıracağım ve çaresini arayacağım.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin M.
  04 Eylül
  09:18

  tam anlamıyla bir çözüm olmadı.örneğin avea ya tekrar dönmek istiyordum(Avea\'dan ayrılanlar tekrar avea \'ya dönerse 30 tl ceza öder maddesi)ama bundan sonra dönmem.aynı zamanda müşteri temsilcisinden biraz daha yardımcı ol dediğimde tekrar indirimden vazgeçmekle tehdit etti beni...bu davranışı da çok garipsedim....

 • 04 Eylül
  08:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Ağustos
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetler