Tolga Y. Teşekkür Mesajı

sorunum giderildi sikayetvar.com teşekkürler.

Avea Mağdur Etti.

Tolga Y. |

Avea Ben buradan ve kendimin müşteri hizmetleri aracılığı ile iletişim olduğum şikayetini dönülü 48 saat içinde dönüş yapılacağı söylendi 96 saat sonra ben aradım bana dönüş yapılmadığını söyledim benden tekrar bildirilecektir söylediler suan itibarı ile 60 saat oldu ne arayan var ne soran. Ayrıca benim sorunumun aynısından olan bir aveali biraz bağırmış bide etrafıma söyleyeyim kendim ve etrafıma kapatacak demiş çözülmüş tabi saygılı müşteri olmamak lazım.

Etiketler :

Bilgilendirme Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga Y.
  14 Ağustos
  09:43

  sorunum giderildi sikayetvar.com teşekkürler.

 • 08 Ağustos
  12:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Ağustos
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş