Avea Mağdur Etti!

İsmail G. |

Ben böyle bir gsm operatörü görmedim.6 gün önce Avea hattımı kapattım aynı akşam tekrar açılmasını rica ettim ve açıldı fakat 12 saat sonra haber vermeksizin kapattılar müşteri hizmetlerini aradım hesapta müşteri memnuniyeti adına dosya açtılar 48 saat içinde döneceklerini söylediler

Aradan 4 gün geçti arayan soran olmayınca tekrar aradım yeniden dosya açılması gerektiği söylediler 48 saat sonra bilgilendireceklerini söylediler ve aramadılar tekrar aradım yine dosya açalım dediklerinde bende benimle dalgamı geçiyorsunuz 6 gündür beni oyalıyorsunuz diye çıkışınca bana Avea bayiilerinden olması gerekir dendi işlerim aksadı kimseyle görüşemedim şikayetçiyim.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail G.
  14 Mart
  20:37

  Bu kadar pişkinlik görmedim 1 ay geçti arayan yok soran yok hat satmak istedikleri zaman hergün arıyorlar bunlar dikkat ettiyseniz kopyala yapıştırla bizi aptal yerine koyuyorlar allah sizlerin bildiği gibi yapsın...

 • 14 Mart
  13:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Şubat
  18:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş