Avea Mağdur Ediyor!

Gülşah M. |

Telefonumu pasaporta kayıt edilmesi için belgelerimi vermeme rağmen kayıt yapılmadı ve telefonum kapandı.Belgelerim ortada yok ve bir ay telefonum kapalı kaldı.En sonunda farklı bir pasaport buldum pasaportun son günü diye yalvarınca yaptılar sağolsunlar. Pasaport bulamayadabilirdim. Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz para kesip kapatıyorlar.Şimdi de paketi iptal etmeme rağmen ne zaman kontör yüklesem paket yenileniyor.Allah beni Avea'yla sınıyor sanırım.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  09:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Aralık
  12:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş