Avea Mağdur Ediyor!

Mustafa E. |

Yanıltıcı reklam ve bilgilendirme, istenmeyen faturalar, şikayetlere geri dönmeme, sorumlu biriyle konuşamama, faturayı istedikleri gibi şekillendirme, şikayet ettiğinizde tehdit eder gibi faturanızı yatırmazsanız hattınızı kapatırız mesajları. Avea GSM operatörü hizmeti sunmuyor, elinizi verin kolunuzu bırakın mantığıyla çalışan bir şirket. 3.5 yıldır faturalı hat kullanıyorum ama artık yeter bırakacağım. En azından verdiğimiz paranın karşılığında her yerde çeken GSM operatörleri var.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa E.
  25 Eylül
  00:06

  500 ü arıyorumda ne oluyor ? şikayette bulunuyorum işleme aldık beyfendi diyorlar. bana geri dönüş yapılmıyor. msj geliyor oda avea dan değil bimcell den. ağlanılacak halime güleyim mi napayım ben? ne kadar laubali bir şirkettir avea ?

 • 24 Eylül
  17:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş