03 Mayıs 2013

Avea Mağdur Ediyor!

Avea için kullandığım iki faturalı hattı mı da iptal ettireceğim. Sebebi ise daha öncesinde benden aldıkları kat be kat ücretler, Bir diğer sebep ise iki hafta önce hat taşımak için başvurduğumda hatlarının çalışmıyor olması ve son güne kadar sürem olduğunu söylemeleridir.

Bugün aradığımda ise 6 gün önceden başvurmalısınız demektedirler. Her iki durumda da sizin kullandığınız 6 günlük ücreti veya 1 aylık ücreti tahsil ediyorlar.

A.halim 36 Okunma

Cevaplar

  • A.halim15 Kasım 2013

    hiçbir anlamı yok paramı çalabilirler ama çaldıklarıyla yetineceklerdir. Etrafımdaki tüm arkadaşlarımı farklı şebekelere geçiriyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 09.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön