Avea Mağdur Edilmemize Aracılık Ediyor...

Muazzez Nesrin K. |

Bir arkadaşımın Facebook hesabını kırıp bana oradan mesaj attılar daha sonra arkadaşımmış gibi; sana mesaj göndereceğim kampanya var evet yaz gönder dedi. Bende evet yazıp gönderdim. Nfinity Games'den 53650ng satın aldınız ücret 84.00 TL diye SMS geldi hemen Avea'yı aradım dolandırıldığımı ve işlemin durdurmalarını istedim.

İlk aradığımda böyle bir işlemin olmadığını iddia ettiler. Arka arkaya 4-5 kere arayınca ne hikmetse işlemi gördüler ve şirketin numarası şudur diye bana bir telefon söylediler ve arayıp iptal ettirin dediler. Fakat verdikleri numarayı arayınca böyle bir numara kullanılmamaktadır deniyor. Emniyete şikayet edip hattımı da taşıyacağım.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  09:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Ekim
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş