Avea Liralarımı Aldı!

Ali Can D. |

Dün gece faturasız hattım (551 4***) da kullandığım tüm paketler bitti. Bittiği anda zaten interneti evdeki kablosuz bağlantı üzerinden kullanıyordum, o yüzden telefonumdan operatör internetini kapattım. Sabah telefona para yüklemek için telefonun internetini açtım (edge hızında), İş Bankası mobil şube aracılığı ile 20 TL yükledim. Yüklenen 20 TL den hemen 12 TL düştü(SMS ve internet paketim için) mesaj geldi 300 mb internet kullanabilirsiniz diye.

Bakiyemde düştüğü için maillerime bakmaya başladım. 1-2 dakika sonra bir bildiri geldi ve data kullanımından 13 TL daha gitti telefonumdan. Paketim olmasına rağmen normal data kullanımı üzerinden ücretlendirilmiş. Geri yüklensin.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Can D.
  01 Şubat
  12:56

  Avea herhangi bir çözüm sağlamadı, bu uydurma mesajları atarak insanları yanıltıyorlar. Avea beş para etmez.

 • 16 Ekim
  15:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ali Can D.
  19 Temmuz
  04:34

  Hep aynı mesaj kopyala yapıştır. İşlem standart, inceledik bulamadık.
  Yazıklar olsun sizin gibi firmaya. En kısa sürede evdeki tüm aveaları taşıyacağım başka operatörlere. Üç kuruş fazla veririz ama hizmet alırız hizmet.

 • 15 Temmuz
  09:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş