Avea Lira Yükleme Sorunu Var!

Yavuz İ. |

Avea hattıma kredi kartım aracılığı ile lira yükledim, ancak kredi kartımdan yüklediğim miktar düşmesine rağmen Avea halen bu yükleme miktarını hattıma yansıtmadı. Avea'yı aradım, "bankadan kaynaklı" dediler, bankayı aradım, Avea'dan kaynaklı dediler, nihayetinde anlaşılan Avea'dan kaynaklı bir sorun.

Tekrar Avea'yı aradım bir faksla istedikleri bilgiyi göndermiş olmama rağmen, tekrar faks istediler, tekrar gönderdim ama halen lira yüklemesi gerçekleşmedi. Bu kadar ilgisiz, bu kadar yetkisiz bir müşteri hizmetleri olan bir firmadan memnun olmak da elbette mümkün değil. Alt tarafı 20 Lira yükleyeceğiz diye 4 defa orayı burayı arayıp, iki defa faks çektim. Paranla rezil olmak diye buna denir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Online TL Yükleme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  09:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Şubat
  16:16

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş