Avea Lg G3 Cihaz Kampanyası!

Veli Ahmet A. |

Avea sitesinde LG g3 32gb olan modelin ailece tarifesi (2. gurup tarife) ile 24 ay boyunca aylık 88 liraya alınabileceği ve ilk 12 ay faturada 50 TL indirim yapılacağı yazıyor. Anca faturaya 2. gurup tarifesindeki 88 TL'değil de 1. gurup tarifesindeki 94 TL yansıyor. Bunu müşteri hizmetlerine söylediğimde ise size zaten bir indirim var 2. bir indirim yapılamaz diyor. Oysa 2. gurup tarifesindeki ücret bana yapılan bir indirim değil benim hakkım. Sitelerinde ise bununla ilgili hiçbir bilgi yok.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veli Ahmet A.
  16 Haziran
  13:11

  müşteri hizmetlerini aradığımda benimle konuşan kisi bilgisiz ve sertti. Ama bu site ustunde şikayet yazdiktan sonra beni arayan kisi bilgili ve nazikti sorularima guzelce cevap verdi.

 • 16 Haziran
  12:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Haziran
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş