Avea Kusurlu Ürün Satıp İade Almadı.

Uğur Ö. |

16.08.2014 tarihinde yeni aldığım telefon için İzmir Agora Alışveriş Merkezi Avea Bayisinden 40 TL'ye kapaklı bir kılıf aldım. Aynı gün eve gidip kılıfı telefona taktığımda kapağın arkaya doğru açıldığında üstündeki mıknatısın telefonu kilitlediğini ve telefonun kullanılamadığını farkettim.

İnternette araştırınca bu sorunun sahte ürünlerde oluştuğunu öğrendim. Bugün Avea bayisine giderek değişim ya da iade yapmak istediğimde, bu kılıfların hepsinin böyle olduğu, iade almadıkları, kılıfı bu şekilde kullanmak zorunda olduğum söylendi. Avea'nın sahte ve kusurlu ürün satıp geri almamak gibi bir şirket politikası mı var? Çünkü mağaza müdürü buna şirket politikası dedi?

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  08:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Uğur Ö.
  18 Ağustos
  14:10

  500 numaralı telefonunuzu aradım ama sorunu bayi ile halletmem gerektiği söylendi.

  Bayiniz sizin tabelanız altında hem sahte hem de ayıplı ürün satıyor. Bu işlerin Avea adıyla yapılması sizi rahatsız etmiyorsa şikayetimi dikkate almanıza gerek yok.

 • 18 Ağustos
  13:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş