Avea Kusurlu Ürün Satıldı!

Ayse K. |

Dört ay önce Avea bayisi olan Dolunay iletişimden İPhone 5 telefon almıştım ve bugün öğreniyorum ki cihaz demo teşhire konulması gereken ürünü bana satmışlar. Demo ürün Apple firması tarafından kesinlikle satılmasına izin verilmiyor. Aldığımda kutunun içinden kulaklık çıkmadı. Satıcı bazen oluyor dedi ekstradan bir tane kulaklık verdi.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  12:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Haziran
  16:52

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş