Avea Kusurlu-Haksız Fatura!

Emin Devrim B. |

Benim sorunum şu. Avea Faturalı 12 ay taahhütlü hattımı kontörlüye çevirmek istedim. Avea yı aradım. İsteğimi söyledim. Bana herhangi bir sakınca olmayacağını geçebileceğimi yalnız 20 TL geçiş ücreti ve yıl sonuna kadar ki telsiz ücretlerini ve tarife ücretimin son fatura olarak geleceğini söylediler ben de kabul ettim. Rakamlar yaklaşık 42 TL yapıyordu. Ancak bana gelen fatura 74 TL idi. Müşteri hizmetlerini aradığımda taahhüt süresi içindeki son ay faturamın indirimsiz faturalandırıldığını bundan dolayı 10 TL olan tarife ücretimin 30 TL üzerinden faturalandırıldığını söylediler. Ayrıca yıllardır ücretsiz bağlandığım Banka Cep Şubesine girişim ücretlendirilip 12 TL ücret yansıtılmış.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  13:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mayıs
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş