Avea Kurumumuza Sormadan Kurumsal Hattımızı Bireysel Hatta Çevirdi.

Oğuz Y. |

Yönetiminde olduğum 114 dairelik bir apartmana Avea'dan yönetime ait olmak üzere bir hat alıp kullanmaya başladık. Kurumsal sözleşme yaparak, vergi numarası genel kurul ve Yön. Kur. Karar defterleri fotokopi nüshaları v. s vererek aldığımız kurumsal hattımızın bir yıl sonra bilgimiz olmadan kurumsal hattan bireysel hatta çevrildiğini öğrendik.

Hattı da imza sirkülerini veren o zamanki yöneticimizin adına yapmışlar. Defalarca arayıp konuştuk bir çözüm sağlayamadık. Bayi bize kuruluş evraklarımız da eksiklik olduğunu söyledi ve defter ve belgelerimizi tekrar götürüp verdik fotokopilerini çekip yeni nüshalar aldılar işlemi hallettik dediler ancak değişiklik olmadı. Muhasebe işlerimiz aksıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz Y.
  14 Ocak
  00:22

  İnceleme sonucunda tarafıma mağduriyetimizin düzeltildiği bilgisi verilmiştir. Bizde böylesi büyük bir kurumun doğru söylediğine güvenerek kontrol etme ihtiyacı dahi hissetmedik. Ancak bugün tekrar gördük ki Avea İletişim Hizmetleri a. ş. Problemimizi çözmek bir yana dursun, problem kaldığı yerden devam etmekte olup devam eden kurumsal banka hesabımızdan otomatik olarak yatırılan fatura ödemelerimizi durdurmuş üstelik bir de ödenmemiş fatura var diye ihtar maili atmıştır. Artık faturamızı internet bankacılığı üzerinden de yatıramıyoruz. Cevabını istediğin husus şu ki madem düzeltmediniz düzldi diyerek müşterinizi neden yanıltıyorsunuz... .

 • 15 Ekim
  12:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Eylül
  16:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş