Avea Kurumsal Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Nurettin S. |

Avea'da kurumsal 18 hattı olan bir şirket sahibiyim. 2 saat müşteri hizmetlerini arıyorum. Kurumsal müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Bunun yerine bireysel müşteri temsilcisi çıkıyor.

Karşıma o da bir işlem yapamıyor tarife değişikliği yapmak istiyorum fakat ne hikmetse fatura kesimine 2 saat kala hiçbir hizmet verilmiyor. Avea elmayı kimine 1'e satıyor kimine de 10'a satıyor.

Aylık ortalama 1500- 2000 TL fatura ödüyorum verilen hizmet sıfır şimdi yeni tarife başlatıyorlar. Yarın bu tarifeyi zamlı bir şekilde bana satmış olacaklar adalet bu mu? Verdiğim 1 kuruşu bile helal etmiyorum. 01.05.2015 tarihini bekliyorum. Avea'da kurtuluş günüm olacak.

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  12:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Mart
  12:39

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş