Avea Kurumsal Hattım Bireysele Bir Buçuk Aydır Geçemiyor!

Nursen K. |

Yıllardır Avea kurumsal hat müşterisiyim. 4 ayrı hat kullanıyorum ve asla fatura ödemelerimi aksatmadım. Yaklaşık 1 buçuk ay önce 2 hattımın iptali, diğer iki hattımın ise bireysel hat aboneliğine geçmesi için başvuruda bulundum. Muğla'nın Ortaca ilçesindeki Avea bayiisi sürekli aramasına ve mail atmasına rağmen, müraacatım yerine getirilmiyor. Eğer 1 gün daha gecikirse, tüm Avea hatlarımı iptal edeceğim.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nursen K.
  24 Ekim
  17:00

  böyle bir firmayla çalıştığım için çok pişmanım.

 • Nursen K.
  23 Ekim
  16:20

  Avea bayiisine gidiyorum, tüm evrakları gönderdik diyor, sizi arıyorum elimize evrak ulaşmadı diyorsunuz. en kısa zamanda Muğladaki merkez bayiisine gidip, 4 hattımı da iptal ettiriyorum. Biradaha bana sakın müşteri memnuniyetinden bahsetmeyin.! Ne kadar oyalarsanız, sizin karınıza. Müşterilerinizi kaybetmek uğruna bile olsa. İlginç.

 • 23 Ekim
  11:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ekim
  16:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş