Avea Kurumsal Abonelere Verdiği Sözü Tutmuyor!

Meltem Teker K. |

Temmuz ayı sonunda Avea'dan gelen teklif ile Kurumsal hatlarımızı Avea'ya taşıdık. Avea
bize 2. 000 TL fatura taahhüdü ile 5 adet IPhone 5 cihazını sözleşmeli olarak vereceğini, "Penetrasyon Hizmet Bedeli" adı altında keseceğimiz faturamızı da 2 gün içerisinde ödeyeceklerini vaat ettiler. 6 Ağustos itibariyle 5 adet cihazımızı ve fatura bedelimizi ödeyeceklerini taahhüt ettiler.

Ancak 6 Ağustosta cihazlarımız gelmediği gibi faturamız da ödenmedi. Üstelik cihazlarımız gelmemesine rağmen taahhütlü farutalarımızı tahsil ediyorlar. Avea-Kurumsal'da ne muhasebe ne de finans departmanlarında tek bir muhatap bulamıyoruz! Üstelik şikayet talebimizi de almıyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  22:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ekim
  15:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş