Avea Kurumsal 5 Adet Hat İçin 19 TL'lik Paket Anlaşması Yapmış Olduğumuz Halde, 2 Katı Fatura Gönder

Sertan D. |

Kurumsal 5 adet hat için 19 TL paket anlaşması yapmış olduğumuz ve sonrasında Avea müşteri hizmetlerinden aranarak taahhüt onayını da almış oldukları halde bize onay gözükmediğini belirterek maalesef 2 katı fatura göndermeye devam ediyorlar. Firmamızın müşteri danışmanı kendisinin yanında görüşme yapıldığını onayını da almış olduklarını belirtmesine rağmen, hala bir düzeltme yapılmadığı gibi,1 haftadır aramama rağmen artık müşteri danışmanımız da telefonlarımıza cevap vermiyor. Bizi resmen kandırdıklarını düşünüyorum artık maalesef, bu kadar uygun fiyata tarife satıp insanları kandırarak, fazlasını da bu şekilde almanın yolunu bulmuşlar sanırım. Tek kelime ile Avea'ya yazıklar olsun!

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  13:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.09.52015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Eylül
  14:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş