08 Şubat 2014

Avea Kullanmaya Mecbur Bırakılıyorum!

Evimde Avea'nın 3G şebekesi çekmediği için internetimi gereken hızda kullanamıyorum.İnceleme yaptılar ve bölgedeki 3G şebeke eksikliğinden kaynaklandığını söylediler. Bende 500'ü arayıp taahhüdümü iptal etmek istediğimi söyledim. 1 saat sonra herhangi bir uyarı veya bilgi verilmeksizin hattımı kapattılar. Tekrar arayıp aramalara açmalarını talep edince de taahhüt iptaliyle ilgili bilginin olmadığını, sadece hat iptal talebi olduğunu söylediler.

Çekmeyen hat Avea'yı kullanmaya devam etmem için, hattımı aramalara kapatarak, beni kendilerine mahkum etmeye çalışıyor. Hattımı aramaya kapatmanızın anlamı yok. Ben hattımı iptal etmeyeceğim, hattımı taşıyacağım. Şebekenizden kaynaklı durum olduğu içinde cayma bedeli ödemek istemiyorum. Belki bu defa anlarsınız.

Gökhan 79 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan11 Şubat 2014

    Saolsun avea arama tenezurunde bulunmadan SMS ile 500u arayınız dediler. Aradım ve son kullanımım incelenmiş varolan kotamın yarısından fazlasını kullandığım için, bir problem yoktur denmiş. Sırf şebekeye ulaşayım diye telefonumun internet paylaşımını açıp pencereye koyuyorum ve bilgisayarla bağlanıyorum. Bunu internete rahat ulaşıyorum olarak değerlendirmişler. Haklılar, benki aveaya hattımı taşıyarak en büyük hatayı yaptım, herşeyi hakediyorum. AVEA ancak pencereden çeken hat.

  • Gökhan11 Şubat 2014

    Avea uzak olsun benden. Aveaya geçtiğimde herkes pişman olacaksın dedi, ben dinlemedim. Çok haklılarmış. Ucuz etin yahnisi olmaz.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön